KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792036
nr 1579 2036
Etsning
Andreas Eriksson. Signerad, numrerad 53/64, daterad 2010. Bildmått: 25x20. Bladets mått: 46x34, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:09:50
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
20 nov